O nás

Už od roku 2015 trénujeme komerční box a fitbox, muže i ženy všeho věku.

Ester Konečná

Trenérka II. kategorie a profesionální boxerka s více než 20 letou zkušeností. Vede skupinové i soukromé lekce a letní soustředění.

Volejte 608 766 882.

Marcel Hon

Trenér III. kategorie, vede skupinové tréninky každé pondělí, středu a pátek dopoledne od 8:00 do 9:00.

Volejte 602 602 111.

O Ester

Ester začala boxovat už ve věku 13 let. V dospělosti se dostala do národního týmu a 5x vyhrála Mistrovství České republiky. Účastnila se také nejen Mistrovství Evropy, ale i světa v různých váhových kategoriích. V olympijském boxu během 10 let odboxovala více než 80 zápasů s velmi pozitivní bilancí. Roku 2015 založila vlastní boxerský klub CAA Fight & Fitness se sídlem v Ostravě - Zábřeh ve fitness centru Kubík fitness. Téhož roku začala boxovat na profesionální úrovni. Na svém kontě má již přes 30 profesionálních zahraničních zápasů, a řadí se tak mezi jedny z nejzkušenějších boxerek své váhové kategorie. Boxuje převážně v Anglii, ale i ve Francii, Dánsku či Španělsku. Ve svém klubu trénuje především boxery, kteří nemají závodní ambice, nebo se připravují na manažerskou extraligu boxu.

“Perfektní osobní přístup - všechny tréninky jsou komplexní a přizpůsobené na míru. Velká spokojenost, jsem ráda, že jsem měla odvahu to zkusit a vytrvat.”

Kamila P.

Více recenzí naleznete na našem profilu Google

FOTOGRAFIE ZE SOUSTŘEDĚNÍ