Naše služby

IMG_8055

Soukromý trénink

Ester se soustředí na soukromé tréninky pro muže i ženy všeho věku. Všechny tréninky jsou upravené speciálně na míru tak, aby každý dosáhl svého cíle, boxování ho bavilo a především se dostal do formy. Běžný soukromý trénink trvá hodinu, přičemž zahrnuje především boxováním na lapy, také ale boxování na pytel, kruhový trénink a protažení.

Bližší info na telefonu

Skupinový trénink

Pokud se chcete pořádně zapotit, můžete docházet také na skupinové tréninky:

Smíšené tréninky s Ester každé pondělí a čtvrtek 18:00-19:15

Pro ženy: každý čtvrtek 17:00 – 18:00

Dopolední tréninky s Marcelem: každé pondělí, středa a pátek 8:00 – 9:00


Všechny tréninky mohou být pro vás bezkontaktní nebo kontaktní (tzv. sparing), nemusíte se tedy vůbec bát se přihlásit, pokud chcete box pouze jako formu cvičení.

Bližší info na telefonu nebo osobně

food, breakfast, table-2569257.jpg

Fitness a jídelníček

Pro své klienty připraví Ester komplexní plán pro ještě rychlejší dosažení požadovaných výsledků. Máte tak možnost proložit boxerské tréninky s fitness tréninky v posilovně nebo si nechat na míru připravit jídelníček.

Cena individuální

Proč trénovat u nás

Klienti, kteří si u nás box zkusili, nikdy nelitovali! Málokdo má v jakémkoliv sportu možnost trénovat komerčně pod vedením profesionálního sportovce. Služby jsou velmi komplexní, vhodné pro dosažení výsledků, ať už jsou jakkoliv ambiciózní.

 

Ester Konečná má s boxem mnohaleté zkušenosti. V amatérském boxu byla 4x mistryní České republiky, součástí národního týmu byla několik let a účastnila se také mistrovsví Evropy i světa. Už 8 let se věnuje profesionálnímu boxu, na svém kontě má přes 30 profesionálních zápasů v zahraničí.

20 let zkušeností

nejlepší hodnocení

rychlé výsledky

pro muže i ženy